Sedmé setkání září 2011 "Praha Prosek"

Setkání sběratelů pexes proběhlo u Lucie v Praze .Moc děkujeme Lucii ! 

Účastnící setkání :

Zleva: Jiří Skřivánek , Silva Vasilyová , Monika Vosáhlová , Monika Konečná s dcerou , Lucka Kolátková , Pavel Hanzel , Jarka Spoustová , Vendula Binková ,  Jarka Hejlová s dcerou .

Setkání proběhlo od 12 - 16 hod. Letošní setkání se neslo skoro v rodinné atmosféře , pohoda , klídek . Po představení jednotlivých sběratelů došlo k velmi kýženému bodu a to k výměně pexes . Tak kultivovaná výměna našich úlovku proběhla po delší době , asi stárneme a stále více se kocháme našim koníčkem ! Následovala diskuze o nových vydavatelích a ukázky ze sbírek Pavla ( pexesa ČTK - pressfoto ) a sbírky Silvie .

A jak setkání hodnotí sběratelé :

Monika Vosáhlová : Moc se mi to líbilo, všichni jste moc sympatičtí a milí. U Lucí bylo moc fajn, má krásný byt a bylo to fajn.Ještě jednou díky moc, a pokud nebude na příští sraz sněhová kalamita nebo pracovní sobota, tak určitě do Brna přijedu.

Jarka Spoustová : Díky za zorganizování setkání. Líbilo se mi ještě víc, než to předchozí.

Silvie Vasilyová :Sraz byl velmi příjemný, atmosféra byla bezva, je vidět, že už jsme dobří přátelé. Jen je škoda, že ostatní sběratelé víc neprezentují své sbírky (rarity či oblíbená pexesa). Velké poděkování Lucce za pohoštění a příjemné prostředí.

Jarka Hejlová : Moc děkuju Pavlovi za dopravu a za obětavou práci pro nás. Vlastně i každý náš sraz je Jeho velká zásluha!!!
Tentokrát jsme vyměňovali v pohodě a klidu a každý si přišel na své.

Obrázek o našem setkání si můžete složit z následujících fotek .